'De Commissie'

Bestaande uit vier mannen en vier vrouwen, overziet de Commissie in de avonduren het zaalbeleid. Ze ziet erop toe dat alle leden de vele mores en tradities die het A.S.C./A.V.S.V. rijk is ook daadwerkelijk respecteren, gestrekt met de bevoegdheid in te grijpen als deze worden geschonden. Overdag draagt het Sociëteitsbestuur ‘de Commissie’ zorg voor het complete bedrijfsmatige gedeelte van het N.I.A.

Praeses

Livius A. van der Cammen (voorzitter)
praeses@societeitnia.nl

Ab Actis

Sofie L. Groenewoud (vice-voorzitter, communicatie, agenda)
abactis@societeitnia.nl

Quaestor I

Storm C. Peek (begroting, uitgaande geldstromen)
quaestor1@societeitnia.nl

Quaestor II

Mink B.E. Welling (inkomende geldstromen, debiteuren)
quaestor2@societeitnia.nl

Commissaris Exploitatie

Merel A.C. Degenhart (agenda van de exploitaties binnen de Sociëteit)
exploitatie@societeitnia.nl

Commissaris Bar

Charles E.D. de Monchy (inkoop en verkoop van de drank op de Sociëteit)
bar@societeitnia.nl

Commissaris van het Consumabel

Fleur Tomholt (inkoop en verkoop binnen onze Mensa en Bistro)
consumabel@societeitnia.nl

Commissaris Gebouw

Ezra J. van der Werff (innovaties, renovaties en onderhoud van de Sociëteit)
gebouw@societeitnia.nl