'De Commissie'

Bestaande uit vier mannen en vier vrouwen, overziet de Commissie in de avonduren het zaalbeleid. Ze ziet erop toe dat alle leden de vele mores en tradities die het A.S.C./A.V.S.V. rijk is ook daadwerkelijk respecteren, gestrekt met de bevoegdheid in te grijpen als deze worden geschonden. Overdag draagt het Sociëteitsbestuur ‘de Commissie’ zorg voor het complete bedrijfsmatige gedeelte van het N.I.A.

Praeses

Wick B. Marcelissen (voorzitter)
praeses@societeitnia.nl

Ab Actis

Jeanne M. Grupping (vice-voorzitter, communicatie, agenda)
abactis@societeitnia.nl

Quaestor I

Kobus Argelo (begroting, uitgaande geldstromen)
quaestor1@societeitnia.nl

Quaestor II

Elisabeth R. L. Padberg (inkomende geldstromen, debiteuren)
quaestor2@societeitnia.nl

Commissaris Exploitatie

Merlijn Fekkes (agenda van de exploitaties binnen de Sociëteit)
exploitatie@societeitnia.nl

Commissaris Bar

Bart J. T. Kronenberg (inkoop en verkoop van de drank op de Sociëteit)
bar@societeitnia.nl

Commissaris van het Consumabel

Isabella R. Costa Vieira (inkoop en verkoop binnen onze Mensa en Bistro)
consumabel@societeitnia.nl

Commissaris Gebouw

Mats D. Teeken (innovaties, renovaties en onderhoud van de Sociëteit)
gebouw@societeitnia.nl